De route 2019

Geschreven door Mara op .

Hier onder vindt u de plattegrond met locaties en een lijst met alle deelnemers. Klik op de naam van de deelnemer voor meer informatie over de kunstenaar, foto's en contactgegevens. De folder met deze routekaart en deelnemerslijst is tijdens de KunstWandelRoute weer gratis mee te nemen op alle locaties.

de route 2019

 

 

   
   
1. Dorpshuis Gerrit Varwijkplein 25
   
An Warris schilderijen
Ans Wiggers zilveren sieraden
Gerda Wiggers schilderijen
Marleen van der Pouw- Mulder sieraden van Afrikaanse kralen
Mieke Groot schilderijen
Corrie Kortooms-Dinnissen keramiek
Martin Veurink figuurzaagwerk
hal en kleine zaal  
Marion Steur taalkunst
beide dagen voordracht  13.30 en 15.30 uur
   
2. Etalage 's Heerenbergseweg 5
   
Leo Peters keramiek
Hennie van Wolfswinkel schilderijen
   
3. Therapeutisch centrum Padevoortseallee 32
   
Ineke van Stiphout vilten, wol en zijde creaties
Christien Gerrits- Ketelaar beelden
   
4. Garage/atelier Padevoortseallee 32A
   
Tineke Menting pruiken en sieraden
   
5. Vijfsprong Doetinchemseweg/Padevoortseallee
   
Jozef Kemperman beelden
   
6. Tuin en atelier Vinkwijkseweg 9
   
Bernadet Angenent schilderijen en beelden
   
7. Molen de Volharding Vinkwijkseewg 15
   
Hennie van Wolfswinkel schilderijen
Mary Quarles van Ufford glasobjecten
Diny van der Lee sieraden
   
8. Atelier Vinkwijk Vinkwijk 8
   
Hosdé Tervoert keramiek
   
9. De ank - art en design tuinen Oude Doetinchemseweg 48
   
Jozef Kemperman landschapskunst
Zora Kolcakovska beelden
Theo Wicherink houten beelden
Dianne Leijen schilderijen
Nardy Kleinpenning schilderijen en keramiek
Jan Kuster designtuinen
Mary Quarles van Ufford installatie
Hennie van Wolfswinkel buitenkunst
   
10. Park  tegenover hotel Ruimzicht
   
Mary Quarles van Ufford en landschapskunst
     Hennie van Wolfswinkel  
   
11. Hotel restaurant Ruimzicht Kilderseweg 19
   
Grensland orkest koffieconcert
zondag 1ste pinksterdag  11.00 - 13.00 uur
   
Femmie den Ouden schilderijen, kunst voor kinderen
   
12. Restaurant de Lange Waard Kilderseweg 17
   
André van Gessel koffieconcert
maandag 2de pinksterdag 11.00 - 13.00 uur
   
Margreet Remeeus schilderijen 
   
13. B&B Atelier Ettemastraat 19
   
Petra Brouwers schilderijen
   
14. Ellens Atelier Bovendorpsstraat 25A
   
Ellen Schut schilderijen
Fien Okhuijsen beelden
Nanno M. Dijk houten beelden
Ellen van Gessel woonaccesoires
Tim Zweers tuinaccesoires
   
15. Rosmolen Bovendorsstraat 23
   
Consuelo Plaza Aranda uitwisseling Spaanse schilderijen
beide dagen ontmoetingen   met de Spaanse kunstenaars
   
16. Imminkhuis Bovendorpsstraat 8
   
Else Kaiser schilderijen
Wim Nijman glas-in-lood
   
17. Protestantse kerk Ettemastraat 3
   
Rien Koorevaar foto's
Egbert Hermsen bronzen beelden
beide dagen doorlopend demofilm over bronsgieten
   
18. Bloembinderij de Ank Kilderseweg 2A
   
Lotte Nijman manala tekenen
Marlies Nijman papiervouwkunst
Waldemar Ysebaert foto's en beelden
beide dagen doorlopend  demonstratie boetseren 
Ank Kuster bloemsierkunst
Margreet Remeeus schilderijen
   
19. Atelier Irma Kilderseweg 2D
   
Irma Giesen schilderijen
   
20. Open huis- Dr. Hooglandhuis Benedendorpsstraat 1
   
Juke Helmink schilderijen
   

 

 

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
http://bigtheme.net/wordpress
Сачак/Ламперия Прочети тук